7BUTY

Ulubione

0
  1. 7BUTY
  2. Marki
  3. Birkenstock

Buty Birkenstock

Birkenstock
Ocena: 4,0 na 5   (91 oceny9 opinie)

Birkenstock jest jedną z najpopularniejszych marek obuwniczych świata. Marka ta miała swoje początki w roku 1774. Wtedy to Johann Birkenstock pracował jego szewc. Jego potomek prowadził we Frankfurcie specjalistyczne sklepy obuwnicze, a w 1896 roku rozpoczął produkcję wkładek do butów. Obuwie Birkenstock ma kilkusetletnią tradycję. Początkowo marka produkowała tylko buty Birkenstock na zamówienie, później się rozrosła, a produkcja w fabrykach firmy była prowadzona przez całą dobę. Dzisiaj firma dzieli czas między produkcję butów i prowadzenie działalności szkoleniowej. Obuwie, na przykład klapki damskie Birkenstock cechują się nie tylko ciekawą stylistyką i dobrym wykonaniem, ale również wyjątkowo korzystnym wpływem na nasze stopy. Obuwie tej marki jest polecane przez lekarzy i fizjoterapeutów. Buty są produkowane w taki sposób, by zapewnić zdrowie stóp i jednocześnie wpływać na zdrowie całego organizmu. Elastyczne podeszwy obuwia uzyskane dzięki specjalnym maszynom gwarantują, że buty będą pomagały w utrzymaniu odpowiedniej postawy.

damskie Buty Birkenstock - 506 ofertmęskie Buty Birkenstock - 91 ofertdziecięce Buty Birkenstock - 103 ofert

Klapki Birkenstock damskie

Bogata oferta na klapki Birkenstock dla kobiet ze znanych sklepów. Noszone najczęściej po domu lub na basenie i plaży klapki Birkenstock są obowiązkowe aby uniknąć poślizgnięć lub skaleczenia stóp. Marka Birkenstock przedstawia klapki damskie solidnie wykonane i trwałe, dzięki czemu przetrwają wiele sezonów.

Klapki Birkenstock damskie - 274 ofert

Japonki Birkenstock damskie

Szeroka oferta na japonki Birkenstock dla kobiet z popularnych sklepów. Na basen, plażę czy do spacerów promenadą japonki Birkenstock na pewno wpadną w oko każdemu kto szuka bardzo przewiewnego obuwia letniego. Marka Birkenstock przedstawia japonki damskie wykonane z dbałością o szczegóły aby wytrzymały wiele sezonów.

Japonki Birkenstock damskie - 91 ofert

Sandały Birkenstock damskie

Szeroka oferta zawierająca sandały Birkenstock dla kobiet z najlepszych sklepów. To obuwie firmy Birkenstock dobrze trzyma się stóp, jest przewiewne dzięki czemu stopa nie poci się latem i zachowuje komfort noszenia. Marka Birkenstock przedstawia sandały damskie stworzone z myślą o komforcie noszenia i trwałości na długi czas.

Sandały Birkenstock damskie - 87 ofert

Sandały Birkenstock dziecięce

Szeroka oferta zawierająca sandały Birkenstock dla dzieci z najlepszych sklepów. To obuwie firmy Birkenstock dobrze trzyma się stóp, jest przewiewne dzięki czemu stopa nie poci się latem i zachowuje komfort noszenia. Marka Birkenstock przedstawia sandały dziecięce stworzone z myślą o komforcie noszenia i trwałości na długi czas.

Sandały Birkenstock dziecięce - 78 ofert

Klapki Birkenstock męskie

Szeroka oferta na klapki Birkenstock dla mężczyzn z popularnych sklepów. Noszone najczęściej po domu lub na basenie i plaży klapki Birkenstock są obowiązkowe aby uniknąć poślizgnięć lub skaleczenia stóp. Marka Birkenstock przedstawia klapki męskie wykonane z dbałością o szczegóły aby wytrzymały wiele sezonów.

Klapki Birkenstock męskie - 54 ofert

Zastosowanie przyjaznych dla środowiska materiałów sprawia, że buty marki Birkenstock są ekologiczne. W sklepach sprzedających obuwie Birkenstock znajdziesz różne modele butów. Eleganckie sandały na obcasie przeznaczone dla modnych kobiet, wygodne japonki, ciepłe kapcie, przepiękne sandały na płaskiej podeszwie oraz modne klapki. Wszystkie te buty są od lat produkowane z zastosowaniem nowoczesnych technologii, ale jednocześnie z dbałością o ergonomię chodu. Birkenstock produkuje obuwie dla kobiet, dla mężczyzn i dla dzieci. Duża rozmiarówka, zróżnicowanie kolorystyczne oraz częste promocje na buty z pewnością wpływają znacząco na sprzedaż i tym samym na rozwój firmy. Najważniejszym czynnikiem, który warunkuje tak świetną sprzedaż, jest jednak jakość. Buty Birkenstock są przeznaczone dla osób, które doceniają wpływ obuwia na zdrowie stóp oraz całego organizmu. Obuwie jest tak zaprojektowane, by łączyć w sobie zarówno wysoką wartość estetyczną, jak i świetną wartość zdrowotną. Nowa kolekcja butów Birkenstock zawsze zadziwia klientów, a każda wyprzedaż jest szansą na kupienie tego doskonałego obuwia w zdecydowanie niższych cenach.

Sklep oferujący buty od Birkenstock zawsze cieszy się popularnością, a opinie o butach Birkenstock należą do jednych z najbardziej pozytywnych opinii dotyczących marek obuwniczych. Trzeba przyznać, że klienci są bardzo związani z tą firmą, dlatego że kojarzy się ona z tradycją i niezmiennością jakości. Opinie o Birkenstock kształtowane są też przez wzgląd na sam sposób działania firmy. Marka Birkenstock dąży do optymalizacji procesów produkcji tak, żeby jak najbardziej zmniejszyć ich negatywny wpływ na środowisko. Tym samym idea działania firmy trafia do osób, którym leży na sercu dobro planety oraz dobro zwierząt. Wybierając obuwie od Birkenstock, wybierasz z pewnością najlepszą możliwą jakość, a dzięki systematycznym promocjom możesz się cieszyć też korzystnymi cenami. Buty Birkenstock to buty na lata. Jedna para butów tej marki może Ci służyć nawet przez wiele sezonów.

Kolekcja butów Birkenstock na 2019

Opinie o butach Birkenstock

Poniżej znajdziesz opinie o butach Birkenstock. Napisz własną ocenę i daj znać innym co sądzisz o obuwiu Birkenstock.