7BUTY

Dobieramy jeansy do beżowych szpilek

Magda Wójcik Autor: Magda Wójcik
Szpilki beżowe to jedne z najbardziej uniwersalnych i stylowych butów, jakie można znaleźć w damskiej garderobie. Często służą do tworzenia eleganckich i casualowych stylizacji. Poniżej podpowiedź, jakie jeansy wybrać do szpilek w tym kolorze i przede wszystkim gdzie w takim stroju można się wybrać.


Granatowe jeansy i beżowe szpilki
Granatowe jeansy i beżowe szpilki
Niebieskie jeansy z szpilkami beżowymi
Niebieskie jeansy z szpilkami beżowymi


Wygodny strój do wyjścia na kawę z przyjaciółkami to niewątpliwie ten ze szpilkami na czele, ale niezbyt elegancki. Jeśli kobieta zdecyduje się przykładowo na szpilki beżowe Baldaccini, to warto, aby dobrała do nich granatowe jeansy oraz jasny, na przykład biały sweter. Szpilki w podobnym stylu będą pasować też do jeansów w innych odcieniach niebieskiego, a połączone na przykład z beżową bluzką i o kilka odcieni jaśniejszym żakietem, stworzą strój idealny do pracy. Możliwości łączenia beżowych szpilek z jeansami są ogromne. Co więcej, pasują nie tylko do jeansów. Dlatego warto mieć je w swojej szafie, bo prawda jest taka, że nigdy nie wiadomo, kiedy może nadarzyć się okazja, aby je założyć. Szpilki w beżowym kolorze są klasyczne i uniwersalne, prawie tak bardzo jak czarne. Więc można nosić je na co dzień i nie trzeba czekać na specjalne okazje. Należy jedynie wybrać takie, które będą nie tylko ładne, ale przede wszystkim wygodne.

Granatowe szerokie jeansy i beżowe szpilki
Granatowe szerokie jeansy i beżowe szpilki
Czarne jeansy i szpilki beżowe
Czarne jeansy i szpilki beżowe


Bez względu na to, czy wybór padnie na szpilki beżowe Baldowski, czy jakieś inne, ale równie eleganckie i klasyczne zarazem, warto dobrać do nich jeansy typu dzwony. Jeszcze lepiej takie, które odsłonią szpilki i pozwolą zaprezentować je w pełnej okazałości. Granatowe szerokie jeansy z czarnym T-shirtem i brązową marynarką to bardzo dobry zestaw do butów w tym stylu. Strój sprawdzi się w wielu miejscach, na mieście, na zakupach, przede wszystkim w pracy i podczas odwiedzin u cioci. A jeśli ma być elegancko, ale niezbyt oficjalnie, do spodni w podobnym stylu czarnych, warto dobrać cienki golf na krótki rękaw w beżowym kolorze. Takie ubrania i buty może założyć na siebie kobieta, która wybiera się do pracy, na spotkanie z koleżankami, w podróż czy w jeszcze inne miejsce. To jedna z najbardziej uniwersalnych kompozycji, jaką można stworzyć z użyciem szpilek. A wybór paść może zarówno na szpilki beżowe R.Polański, jak i inne równie dobrze znanych marek.

Długie jeansy dzwony i beżowe szpilki
Długie jeansy dzwony i beżowe szpilki
Jeansy przedkostkę i eleganckie szpilki beżowe
Jeansy przedkostkę i eleganckie szpilki beżowe


Do beżowych szpilek pasują również niebieskie jeansy dzwony sięgające aż do ziemi. Nie będą zbyt mocno ich odsłaniać, więc warto postawić na model butów, który ma efektowny i wyraźnie widoczny przód, jak na przykład szpilki beżowe Guess ze spiczastym noskiem. Z beżowym cienkim golfem albo ostatecznie z T-shirtem w tym samym kolorze i luźną marynarką także beżową prezentować się modnie i stylowo. W cieplejsze dni można wybrać krótsze jeansy, na przykład stosując charakterystyczne podwinięcie aż do połowy łydki. Spodnie te można założyć także do marynarki, na przykład brązowej, luźnej. Pod marynarką zaś warto, aby znalazł się jaśniejszy, beżowy golf. Taka stylizacja pasuje do pracy i można ją wybierać na co dzień. To casualowy i zarazem wygodny strój dla kobiet niemal w każdym wieku, sprawdzający się w wielu sytuacjach i miejscach. Warto więc mieć poszczególne elementy garderoby w swojej szafie.

Udostępnij na:
Ocena: 4,5 na 5  6 oceny
SkomentujKomentarze


    Twój komentarz może być pierwszy!