7BUTY

Jakie mokasyny męskie do marynarki

Magda Wójcik Autor: Magda Wójcik
Mokasyny męskie to jedne z najwygodniejszych butów męskich. W dodatku są eleganckie i świetnie nadają się do pracy w biurze. Ich wybór ostateczny powinien zależeć od tego, jaka jest marynarka. Bo do każdej pasują inne buty.

Czarne mokasyny męskie do marynarki z czarnymi spodnami
Czarne mokasyny męskie do marynarki z czarnymi spodnami
Brązowe mokasyny męskie do marynarki z beżowymi spodniami
Brązowe mokasyny męskie do marynarki z beżowymi spodniami


Pomysł na bardzo elegancki i zarazem stylowy strój dla mężczyzny w młodym i średnim wieku, to czarne spodnie garniturowe oraz kraciasta, jaśniejsza marynarka. Zestaw oczywiście z białą koszulą na czele. A jeśli chodzi o buty, mogą to być mokasyny męskie Boss. Po prostu czarne, klasyczne, pozbawione jakichkolwiek zdobień. To bardzo elegancka kompozycja, idealna dla osoby na wyższym stanowisku, jak też na specjalne okazje. Do zestawu w nieco weselszych odcieniach z beżowymi spodniami, a także marynarką i białą koszulą pod spodem, pasować będą między innymi mokasyny męskie Tommy Hilfiger. Czyli konkretnie mokasyny w brązowym kolorze. Ten zestaw też jak najbardziej nadaje się na różne uroczystości i wydarzenia, a także do pracy w biurze, o ile nie narzuca się firmowego stroju. Jest elegancki i stylowy, a już na pewno na czasie i przede wszystkim idealny dla pewnego siebie mężczyzny.Beżowe mokasyny męskie do marynarki i niebieskich spodni
Beżowe mokasyny męskie do marynarki i niebieskich spodni
Brązowe mokasyny męskie do marynarki z białymi spodniami
Brązowe mokasyny męskie do marynarki z białymi spodniami


A jeśli mężczyzna może pozwolić sobie na nieco luźniejszy styl, to świetną dla niego propozycją będzie zestaw z niebieskimi spodniami i granatową marynarką. Do tego kompletu można dobrać biały, przylegający do ciała T-shirt. Uzupełnieniem całości wówczas będą beżowe mokasyny. Mogą to być na przykład mokasyny męskie Polo Ralph Lauren. To strój idealny na co dzień, w tym również do pracy, ale też na randkę, do kina, na obiad czy po prostu na miasto. Do gustu wielu panów przypaść może zestaw z białymi spodniami materiałowymi i błękitną marynarką. Tu też dobrym wyborem będzie biały T-shirt. Tak samo różnicy wielkiej nie będzie w butach. Mogą to być mokasyny męskie Ryłko, czyli po prostu mokasyny w brązowym kolorze. Będą ładnie zgrywać się z całą resztą i podkreślać charakter całej stylizacji. Wybór między tymi propozycjami należy już do każdego pana z osobna i powinien być podyktowany indywidualnymi upodobaniami.


Udostępnij na:
Ocena: 4,5 na 5  6 oceny
SkomentujKomentarze


    Twój komentarz może być pierwszy!