7BUTY

Jakie spodnie do różowych szpilek – białe, czarne czy różowe?

Magda Wójcik Autor: Magda Wójcik
Trudno wyobrazić sobie bardziej kobiece buty, niż różowe szpilki. Nie dość, że szpilki, to jeszcze różowe. Sprawdź, jakie spodnie nosić do takich butów i gdzie w przygotowanych stylizacjach można się wybrać.


Czarne wąskie spodnie i różowe szpilki
Czarne wąskie spodnie i różowe szpilki
Białe spodnie i różowe szpilki
Białe spodnie i różowe szpilki


Różowe szpilki nie są tak uniwersalne jak czarne, białe czy beżowe, dlatego trzeba uważać, z czym się je łączy. Na przykład różowe szpilki Baldowski, które cieszą się niemałym zainteresowaniem, podobnie jak inne eleganckie szpilki w tym kolorze, świetnie pasują do czarnego zestawu. Na zestaw ten mogą składać się czarne wąskie spodnie materiałowe i czarny T-shirt z długim rękawem albo z rękawem ¾. Te same lub podobne buty można założyć również do białych spodni materiałowych, najlepiej takich, które w całości odkryją szpilki. U góry dobrze będzie prezentował się T-shirt, na przykład z krótkim rękawem. Ta stylizacja będzie idealnym wyborem na letnie dni. Do proponowanych strojów będą pasować najróżniejsze buty na szpilce, na przykład różowe szpilki R.Polański. Dobrze dobrane do reszty stroju, będą efektownie podkreślać jego charakter. Różowe szpilki nie zawsze sprawdzą się w codziennych stylizacjach, ale i tak warto mieć je pod ręką.

Spodnie i szpilki w różowym kolorze
Spodnie i szpilki w różowym kolorze
Czarne kuloty i różowe szpilki
Czarne kuloty i różowe szpilki


Chcąc stworzyć elegancką stylizację, na przykład na elegancki obiad z okazji urodzin, czy imienin albo inną uroczystość w gronie dobrze znanych osób, warto postawić na różowe szpilki. Mogą to być różowe szpilki Baldaccini, połączone z różowym garniturem. Ważne jest w tym przypadku, aby utrzymać tu jednakowy odcień tego intensywnego koloru. Tylko wtedy buty z garniturem będą się ze sobą dobrze komponować, a całość skutecznie przykuwać uwagę. Jest to jednak kompozycja dla kobiet młodych i odważnych. Bardziej klasyczny i stonowany strój to różowe szpilki z czarnymi kulotami, białym T-shirtem i czarną ramoneską. Ponieważ zestaw pod względem kolorów nieco mniej rzuca się w oczy, nadaje się nawet na codzienne wyjścia, także do pracy. Wielu kobietom w tym miejscu do gustu przypadną różowe szpilki Guess, ale wybrać można także inne buty, choć w podobnym stylu. Możliwości łączenia różowych szpilek z elementami damskiego stroju są niemal nieograniczone.

Udostępnij na:
Ocena: 4,5 na 5  6 oceny
SkomentujKomentarze


    Twój komentarz może być pierwszy!