7BUTY

Wybieramy jeansową sukienkę do brązowych botków na obcasie

Magda Wójcik Autor: Magda Wójcik
Mając brązowe botki na obcasie, można stworzyć niejedną modną stylizację. Choć pasują do nich różne sukienki, warto postawić dokładnie na jedną. Jest nią sukienka jeansowa. Niezwykle funkcjonalna, idealna na co dzień.


Sukienka jeansowa z krótkimi rękawami i brązowe botki na obcasie
Sukienka jeansowa z krótkimi rękawami i brązowe botki na obcasie
Sukienka jeansowa z długimi rękawami i brązowe botki na obcasie
Sukienka jeansowa z długimi rękawami i brązowe botki na obcasie


Niezależnie od tego, czy będą to brązowe botki na obcasie Baldaccini, czy inne w brązowym kolorze, warto połączyć je z jeansową sukienką. Najlepiej sięgającą do około kolana, rozpinaną na całej długości, w stylu koszuli. Na wczesną jesień dobrym wyborem będzie sukienka z krótkim rękawem. Na chłodniejsze dni lepiej zaś wybrać długi rękaw. Buty stylem przypominające brązowe botki na obcasie Badura, sprawdzą się w wielu sytuacjach. W zestawie z sukienką jeansową będą bardzo dobrą propozycją stroju na codzienne wyjścia. Brązowe botki i jeansową sukienkę kobieta może założyć, wychodząc do pracy, czy na uczelnię, na kawę z przyjaciółkami i na randkę z ukochanym. To dość uniwersalny zestaw, który sprawdza się wszędzie tam, gdzie nie wymaga się formalnego, eleganckiego, ani też sportowego stroju. Zarówno brązowe botki, jak i jeansowa sukienka, to elementy stroju damskiego, które nie dość, że są na wyciągnięcie ręki, to dodatkowo nie należą do drogich.

Jeansowa sukienka koszulowa i brązowe botki na słupku
Jeansowa sukienka koszulowa i brązowe botki na słupku
Krótka sukienka jeansowa bez rekawów i brązowe botki na obcasie
Krótka sukienka jeansowa bez rekawów i brązowe botki na obcasie


Trudno wyobrazić sobie bardziej funkcjonalny i kobiecy strój, niż ten, którym jest jeansowa sukienka z brązowymi botkami. Dziś wybór sukienek szytych z tego właśnie materiału i botków jest ogromny, a to sprzyja tworzeniu modnych stylizacji. Wśród najciekawszych propozycji znajdują się brązowe botki na obcasie Gino Rossi. Najważniejsze, by pasowały stylem do sukienki. Jeśli jednak chodzi o te jeansowe, jaka by nie była, z pewnością każde botki w brązowym kolorze będą pasować do niej idealnie. Wśród najmodniejszych i najchętniej wybieranych przez kobiety w różnym wieku, są sukienki koszulowe. Te nie tylko ładnie łączą się z botkami, ale po prostu pasują na co dzień i świetnie odnajdują się w różnych miejscach. Latem można pokusić się o brązowe botki na obcasie Jenny Fairy i sukienkę bez rękawów. Taki zestaw na pewno pozwoli kobiecie wyróżnić się w tłumie, ale oczywiście w pozytywnym znaczeniu.

Udostępnij na:
Ocena: 4,5 na 5  6 oceny
SkomentujKomentarze


    Twój komentarz może być pierwszy!