7BUTY

Ulubione

0
  1. 7BUTY
  2. Marki
  3. Imviso

Buty Imviso

Ocena: 3,5 na 5  (764 oceny1 opinie)
Imviso

Imviso jest jedną z marek własnych obuwniczej sieci Decathlon. Buty do piłki nożnej Imviso są produkowane zarówno w wersjach damskich, jak i dziecięcych. Buty Decathlon marki Imviso cechują się bardzo różnorodnym designem, kolorystyką i dopasowaniem do wielu gustów. W ofercie można znaleźć buty w niemalże wszystkich kolorach tęczy. Buty do biegania Imviso odznaczają się wyjątkową trwałością, a ponadto są produkowane z wykorzystaniem zaawansowanych technologii, przez co jednocześnie wygodne i bezpieczne. Imviso dba o komfort swoich klientów, oferując obuwie skrojone na miarę potrzeb nowoczesnych użytkowników. Opinie o Imviso są tego najlepszym dowodem – klienci doceniają komfort użytkowania butów i ich ciekawą stylistykę. Kolekcja Imviso obejmuje buty w bardzo przystępnych cenach, co zachęca do zakupu i przetestowania jakości oferowanej przez markę. Gra w piłkę nożną w butach Imviso dostarcza bardzo pozytywnych wrażeń, co przekłada się też na ogólne zadowolenie z gry i osiąganie szybkich postępów.

Kolekcja damska

Kolekcja męska

Kolekcja dziecięca

Buty do piłki nożnej Imviso
50Buty do piłki nożnej Imviso dziecięce

Szeroka oferta butów piłkarskich IMVISO dla dzieci z najlepszych sklepów. Strzelaj gole do bramki na orliku czy to trawiastym boisku do gry w piłkę nożną w odpowiednich korkach lankach lub trufach IMVISO. Marka IMVISO przedstawia buty do piłki nożnej dziecięce stworzone z myślą o komforcie noszenia i trwałości na długi czas.

Buty do piłki nożnej Imviso dziecięce - 25 ofert

Buty do piłki nożnej Imviso męskie

Szeroka oferta butów piłkarskich IMVISO dla mężczyzn z popularnych sklepów. Strzelaj gole do bramki na orliku czy to trawiastym boisku do gry w piłkę nożną w odpowiednich korkach lankach lub trufach IMVISO. Marka IMVISO przedstawia buty do piłki nożnej męskie wykonane z dbałością o szczegóły aby wytrzymały wiele sezonów.

Buty do piłki nożnej Imviso męskie - 4 ofert

Buty do piłki nożnej Imviso damskie

Bogata oferta butów piłkarskich IMVISO dla kobiet ze znanych sklepów. Strzelaj gole do bramki na orliku czy to trawiastym boisku do gry w piłkę nożną w odpowiednich korkach lankach lub trufach IMVISO. Marka IMVISO przedstawia buty do piłki nożnej damskie solidnie wykonane i trwałe, dzięki czemu przetrwają wiele sezonów.

Buty do piłki nożnej Imviso damskie - 2 ofert

Kolekcja butów Imviso na 2020

Buty dziecięce

Sklepy z butami Imviso - gdzie kupić

DecathlonDecathlon31 szt.Przejdź do sklepu

Opinie o butach Imviso

Poniżej znajdziesz opinie o butach Imviso. Napisz własną ocenę i daj znać innym co sądzisz o obuwiu Imviso.

Popularne kolory szpilek: