7BUTY

Ulubione

0
  1. 7BUTY
  2. Marki
  3. Kipsta

Buty Kipsta

Ocena: 4,0 na 5   (275 oceny1 opinie)
Kipsta

Kipsta to jedna z marek obuwniczych wchodzących w skład sieci Decathlon. Oferuje asortyment przeznaczony dla piłkarzy. Buty do piłki nożnej Kipsta to starannie zaprojektowane i wykonane modele wygodnych, trwałych i atrakcyjnych wizualnie butów. Oferta Kipsta jest dostępna od 1998 roku, a w asortymencie butów i innych produktów tej marki znajdują się zarówno modele przeznaczone dla profesjonalistów, jak i dla amatorów. Buty Decathlon od marki Kipsta to starannie wykonane produkty cechujące się dbałością o szczegóły i uwzględniające naturalną anatomię stóp. Opinie o Kipsta jasno pokazują, że oferta marki wpisuje się w potrzeby współczesnych użytkowników, a nowości pojawiające się co sezon nawiązują oczekiwań graczy piłki nożnej. Buty są wykonane z zastosowaniem nowoczesnych technologii, a każda kolekcja Kipsta zawiera zarówno tańsze, jak i droższe modele przeznaczone do gry na różnych typach nawierzchni. Tym, co przeważa o popularności, jaką cieszy się obuwie Kipsta, jest jakość.

Kolekcja męska

Kolekcja dziecięca

Buty do piłki nożnej Kipsta
70Buty do piłki nożnej Kipsta dziecięce

Wyselekcjonowana propozycja butów piłkarskich KIPSTA dla dzieci ze sklepów online. Strzelaj gole do bramki na orliku czy to trawiastym boisku do gry w piłkę nożną w odpowiednich korkach lankach lub trufach KIPSTA. Marka KIPSTA przedstawia buty do piłki nożnej dziecięce wyprodukowane z jakościowych materiałów i precyzją w każdym szczególe.

Buty do piłki nożnej Kipsta dziecięce - 31 ofert

Buty do piłki nożnej Kipsta damskie

Bogata oferta butów piłkarskich KIPSTA dla kobiet ze znanych sklepów. Strzelaj gole do bramki na orliku czy to trawiastym boisku do gry w piłkę nożną w odpowiednich korkach lankach lub trufach KIPSTA. Marka KIPSTA przedstawia buty do piłki nożnej damskie solidnie wykonane i trwałe, dzięki czemu przetrwają wiele sezonów.

Buty do piłki nożnej Kipsta damskie - 3 ofert

Buty do treningu Kipsta dziecięce

Bogata oferta butów treningowych KIPSTA dla dzieci ze znanych sklepów. Trenując w różny sposób czy to na siłowni czy na dworze potrzebujesz odpowiedniego obuwia treningowego KIPSTA aby uniknąć kontuzji. Marka KIPSTA przedstawia buty do treningu dziecięce solidnie wykonane i trwałe, dzięki czemu przetrwają wiele sezonów.

Buty do treningu Kipsta dziecięce - 2 ofert

Kolekcja butów Kipsta na 2020

Sklepy z butami Kipsta - gdzie kupić

Decathlon Decathlon38 szt.Przejdź do sklepu

Opinie o butach Kipsta

Poniżej znajdziesz opinie o butach Kipsta. Napisz własną ocenę i daj znać innym co sądzisz o obuwiu Kipsta.