7BUTY

Ulubione

0
  1. 7BUTY
  2. Marki
  3. Kipsta

Buty Kipsta

Ocena: 4,0 na 5  (3333 oceny1 opinie)
Kipsta

Kipsta to jedna z marek obuwniczych wchodzących w skład sieci Decathlon. Oferuje asortyment przeznaczony dla piłkarzy. Buty do piłki nożnej Kipsta to starannie zaprojektowane i wykonane modele wygodnych, trwałych i atrakcyjnych wizualnie butów. Oferta Kipsta jest dostępna od 1998 roku, a w asortymencie butów i innych produktów tej marki znajdują się zarówno modele przeznaczone dla profesjonalistów, jak i dla amatorów. Buty Decathlon od marki Kipsta to starannie wykonane produkty cechujące się dbałością o szczegóły i uwzględniające naturalną anatomię stóp. Opinie o Kipsta jasno pokazują, że oferta marki wpisuje się w potrzeby współczesnych użytkowników, a nowości pojawiające się co sezon nawiązują oczekiwań graczy piłki nożnej. Buty są wykonane z zastosowaniem nowoczesnych technologii, a każda kolekcja Kipsta zawiera zarówno tańsze, jak i droższe modele przeznaczone do gry na różnych typach nawierzchni. Tym, co przeważa o popularności, jaką cieszy się obuwie Kipsta, jest jakość.

Buty do piłki nożnej Kipsta
70Buty do piłki nożnej Kipsta dziecięce

Szeroka oferta butów piłkarskich KIPSTA dla dzieci z popularnych sklepów. Strzelaj gole do bramki na orliku czy to trawiastym boisku do gry w piłkę nożną w odpowiednich korkach lankach lub trufach KIPSTA. Marka KIPSTA przedstawia buty do piłki nożnej dziecięce wykonane z dbałością o szczegóły aby wytrzymały wiele sezonów.

Buty do piłki nożnej Kipsta dziecięce - 22 ofert

Buty do piłki nożnej Kipsta damskie

Bogata oferta butów piłkarskich KIPSTA dla kobiet ze znanych sklepów. Strzelaj gole do bramki na orliku czy to trawiastym boisku do gry w piłkę nożną w odpowiednich korkach lankach lub trufach KIPSTA. Marka KIPSTA przedstawia buty do piłki nożnej damskie solidnie wykonane i trwałe, dzięki czemu przetrwają wiele sezonów.

Buty do piłki nożnej Kipsta damskie - 2 ofert

Kolekcja butów Kipsta na 2021

Sklepy z butami Kipsta - gdzie kupić

DecathlonDecathlon24 szt.Przejdź do sklepu

Opinie o butach Kipsta

Poniżej znajdziesz opinie o butach Kipsta. Napisz własną ocenę i daj znać innym co sądzisz o obuwiu Kipsta.

Ocena

Buty Kipsta

4,0/5

(3333 głosy)
Sposób liczenia »

Opinie: 1

0
1
0
0
0
0