7BUTY

Ulubione

0
  1. 7BUTY
  2. Marki
  3. Vans

Buty Vans

Vans
Ocena: 4,0 na 5   (99 oceny13 opinie)

Wybierając buty Vans, wybierasz jakość popartą 40-letnim doświadczeniem. Vans jest firmą, która stworzyła legendarne modele butów takie jak na przykład Autentic czy Slip-on, które na stałe wpisały się do kanonu tak zwanej ulicznej mody. Dziś firma w tworzeniu nowych kolekcji butów nawiązuje do tych klasyków, ale oferuje również buty w najnowszych trendach, odzwierciedlające zmiany, jakie nastąpiły w modzie i odpowiadające na potrzeby klientów. Trampki damskie Vans stały się synonimem pewnego stylu życia. Buty te produkuje się od połowy 60. lat ubiegłego wieku, a mimo tak długiej historii, wcale nie tracą na popularności. Damskie, męskie i dziecięce obuwie Vans jest wybierane szczególnie przez osoby, którym zależy na maksymalnym komforcie i które chcą łatwo komponować to obuwie z codziennymi stylizacjami. Buty od Vans możesz założyć w każdej codziennej sytuacji – na spacer, na wyjście do kina, na zakupy, na spotkanie z przyjaciółką, na randkę czy na wyjście do szkoły.

damskie Buty Vans - 433 ofertmęskie Buty Vans - 265 ofertdziecięce Buty Vans - 144 ofert

Trampki niskie Vans damskie

Bogata oferta na trampki niskie Vans dla kobiet ze znanych sklepów. Tradycyjne tenisówki Vans pasują do luźnych okazji najczęściej na co dzień lub spotkania z przyjaciółmi. Marka Vans przedstawia trampki niskie damskie solidnie wykonane i trwałe, dzięki czemu przetrwają wiele sezonów.

Trampki niskie Vans damskie - 284 ofert

Trampki niskie Vans męskie

Szeroka oferta na trampki niskie Vans dla mężczyzn z popularnych sklepów. Tradycyjne tenisówki Vans pasują do luźnych okazji najczęściej na co dzień lub spotkania z przyjaciółmi. Marka Vans przedstawia trampki niskie męskie wykonane z dbałością o szczegóły aby wytrzymały wiele sezonów.

Trampki niskie Vans męskie - 212 ofert

Trampki niskie Vans dziecięce

Szeroka oferta zawierająca trampki niskie Vans dla dzieci z najlepszych sklepów. Tradycyjne tenisówki Vans pasują do luźnych okazji najczęściej na co dzień lub spotkania z przyjaciółmi. Marka Vans przedstawia trampki niskie dziecięce stworzone z myślą o komforcie noszenia i trwałości na długi czas.

Trampki niskie Vans dziecięce - 97 ofert

Półbuty sznurowane Vans

Szeroka oferta na półbuty sznurowane Vans dla z popularnych sklepów. Ponadczasowe sznurowane półbuty Vans są klasykiem obuwniczym. Doskonale pasują do wielu różnych ubrań i okazji. Marka Vans przedstawia półbuty sznurowane wykonane z dbałością o szczegóły aby wytrzymały wiele sezonów.

Półbuty sznurowane Vans - 70 ofert

Trampki wysokie Vans damskie

Szeroka oferta zawierająca trampki wysokie Vans dla kobiet z najlepszych sklepów. Bardzo komfortowe trampki za kostkę w wielu różnych fasonach na każdą okazję. Postaw na Vans i wybierz wysokie trampki. Marka Vans przedstawia trampki wysokie damskie stworzone z myślą o komforcie noszenia i trwałości na długi czas.

Trampki wysokie Vans damskie - 44 ofert

Marka Vans oferuje buty dla osób w każdym wieku. Każda nowa kolekcja obejmuje obuwie dla mężczyzn, dla kobiet i dla dzieci w tym półbuty oraz wspomniane wyżej trampki. Na te ostatnie bardzo często pojawia się atrakcyjna wyprzedaż, która pozwala zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt procent ceny. Mimo niskich cen, buty Vans są wykonane z solidnych materiałów, co warunkuje ich trwałość oraz sprawia, że klienci wystawiają bardzo dobre opinie o Vans. Marka doceniana jest za dbałość o klientów, oferowanie wysokiej jakości, indywidualne podejście do kupujących oraz nadążanie za światowymi trendami. Opinie o butach Vans sprawiają też, że firma znajduje inspiracje do ciągłego poprawiania oferowanej przez siebie jakości i wprowadzania do asortymentu butów, w jakich klienci chcieliby chodzić. W Vans na równi stawia się wygodę i estetykę. Buty muszą być w pięćdziesięciu procentach stworzone z zastosowaniem wszystkich zasad gwarantujących komfort i w pięćdziesięciu procentach z zastosowaniem elementów gwarantujących ich ciekawy wygląd.

W marce Vans buty może kupić sobie cała rodzina. Firma dba o to, żeby klienci mogli jak najwięcej zaoszczędzić, kupując przy tym naprawdę solidne buty, które będą im służyć przynajmniej przez kilka sezonów. Długi staż działalności firmy pokazuje jasno, że ma ona wiele do zaoferowania. Dzisiaj marki, które nie gwarantują dobrej jakości, bardzo szybko kończą swoją działalność, natomiast Vans od kilkudziesięciu lat nieprzerwanie produkuje obuwie, które znalazło zwolenników na całym świecie. Klienci Vans co sezon poszukują najkorzystniejszych ofert obuwia i zaopatrują się w coraz to nowsze modele wykonane z zastosowaniem ulepszonych technologii. Jakość produkcji podnoszona jest właściwie z roku na rok, a ma to na celu odpowiedź na potrzeby zmieniającego się świata. Dzisiaj żyjemy dużo szybko i potrzebujemy obuwia, które będzie nas maksymalnie wspierać w codziennych czynnościach, czy to w sporcie, czy nawet podczas zwykłych weekendowych zakupów. Obuwie Vans sprawia, że każdy krok jest wykonany lekko i przyjemnie.

Kolekcja butów Vans na 2019

Opinie o butach Vans

Poniżej znajdziesz opinie o butach Vans. Napisz własną ocenę i daj znać innym co sądzisz o obuwiu Vans.